להקת המטאל הברזילאית הוותיקה Krisiun זכתה לחוויה לא נעימה בבנגלדש, במהלכה עוכבה בשדה התעופה במשך שעות – מה שיוביל ככל הנראה לביטול השתתפותה בסיבוב הופעות שעתיד היה להתקיים גם במדינות כגון מונגוליה, סין, ויטנאם ומלזיה בין השאר.

ע"פ אתר חדשות ברזילאי הלהקה, ולהקת המטאל הברזילאית Nervochaos נעצרו בשעות הבוקר המוקדמות בשדה התעופה הבין לאומי שבבנגלדש, ע"פ הלהקה הם נעצרו מייד לאחר שאספו את מטענם בשדה, הדרכונים שלהם נלקחו מהם והם עוכבו במקום מעל ל 8 שעות.

הלהקה שוחררה רק לאחר שיצרה קשר עם שגרירות ברזיל בבנגלדש, ע"פ העיתונות המקומית שתי הלהקות נמצאות כרגע במלון במדינה – ואינן מורשות לעזוב המדינה.

חבר להקת Nervochaos מספר: "שתי הלהקות עוכבו בשדה, מה שהוביל לביטול ההופעות בטענה שאנחנו "להקות שטניות", הדת במדינה היא קיצונית ביותר, המשטרה לקחה את הדרכונים שלנו והמצב כרגע לא ברור."

מאז הספיקה Krisiun לפרסם הודעה רשמית: "אנחנו לא נגד דת, דעה פוליטית או ואין לנו שום דעה קדומה על אף אחד, אבל זה לא העניין פה. אנחנו לא רוצים לראות את משפחת המטאל הגדולה שלנו נלחמת אחת בשניה, לעולם יש מספיק בעיות והמטאל משחרר אותנו ועושה אותנו חזקים יותר.

באנו למדינה כדי להופיע ולצערנו השלטונות החליטו לבטל ההופעה, זו לא אשמת מארגן המופע, זו לא אשמת איש, אלו הרשויות שהחליטו לסגור ההופעה. המטאליסטים פה נהדרים והמופע היה סולד אאוט, אנחנו מודים לכולם פה על התמיכה העצומה, ויום אחד נחזור!"