לאחר הרעש שספגה להקת Black Veil Brides כשנתפסה בצילום שהוכיח שחלק מהמגברים בהופעתה היו מגברי קרטון שנועדו רק למראה חיצוני, נכנסה לסערה דומה גם להקת המטאל האמריקאית Machine Head.

תחנת הרדיו 95.5 מטקסס פרסמה תמונה בה נראית גם Machine Head כשהיא מגובה במגברים מזויפים, מה שעורר את זעמו של סולן הלהקה Robb Flynn:
"עכשיו איזה תורם מוח בתחנת הרדיו החליט להוריד את ידיעת המאה ו "חשף" את זה ש Machine Head משתמשת במגברים מזויפים. מנהג שבו נעשה שימוש בתעשיית המוזיקה כבר 40 שנה וחוזר עוד לימי AC/DC ו Van Halen.

למען היושר, Machine Head תומכת בכל להקה שמשתמשת במגברים מזויפים כאלו כדי לתת למעריצים שלהם מופע מרשים יותר, וזה כולל גם את ה Black Veil Brides, שכמו הרבה אמנים צעירים (ו Machine Head) משתמשים במערכת Direct-toPA כמו Fractal ו Kemper.

לפחות Black Veil Briders מנגנים בכלי הנגינה שלהם, ולא מזיזים את הידים מסביב לאיזה לאפטופ מז**ן…

שעור מהיר בהיסטוריה לכתבת המטאל הוותיקה בת ה 24 בשם Lisa Sanchez ש "עלתה" על זה, מאז תחילת מוזיקת המטאל להקות השתמשו במגברים מזויפים כדי להשיג מראה בימה מרשים, כש Slayer ניגנו בפסטיבל Mayhem בשנה שעברה והיו להם שני צלבים הפוכים ענקיים מורכבים ממגברי Marshall שעלו באש – תנחשו מה? הם לא היו מחוברים!

כש Rob Halford רוכב על ההארלי שלו לתוך ההופעה דרך שער של מגברי Marshall, נחשי מה? גם הם לא מזויפים! המזויף היחיד פה הוא הכתב שמצלם תמונות, לוקח לעצמו זכויות כשהוא על הבימה, כאורח בלתי מוזמן, ואז כותב איזה "סקופ שערורייתי" וכותב על זה בטויטר ובפייסבוק.

מה בדיוק את מנסה לעשות?

הנה מה שאת מנסה – ליצור רעש כדי להביא כניסות לאתר שלך, והתגובה הזו כנראה תעשה בדיוק את זה. אנחנו כבר נותנים לתחנה של הרדיו שלך יותר מידי כניסות עם התגובה. מקווה שאת נהנית מהחשיפה החינמית! על לא דבר!"