להקת המטאל האמריקאית האגדית Manowar אישרה כי תחזור לישראל להופעה אחת בלבד שתתקיים ב 25 לפברואר 2019 במועדון ההאנגר 11 בתל-אביב.

ההופעה תתקיים במסגרת סיבוב ההופעות The Final Battle, הצפוי להיות האחרון של הלהקה בקריירה בת 37 השנים שלה, כשלאחריו היא תפסיק להופיע ותתרכז בהקלטת אלבומים חדשים בלבד.

מחיר הכרטיס במכירה מוקדמת מוזלת דרך ממשק פייפאל בלבד יעמוד על 379 ש"ח ל 200 הכרטיסים הראשונים – כאשר המחיר יעלה עד ל 419 ש"ח במחיר המלא עד שאלה יאזלו.

ההודעה הרשמית:

"להקת הרוק הכבד האמריקאית הוותיקה מאנוור (Manowar), מהמוכרות והחשובות בז'אנר – הודיעה כי תגיע לישראל להופעה אחת שתתקיים ב 25 לפברואר 2019 במועדון ההאנגר 11 בתל-אביב.

הלהקה, שפעילה משנת 1981 הוציאה עד היום 13 אלבומים, האחרון שבהם הוא Kings of Metal MMXIV שיצא ב 2014. היא תגיע לארץ במסגרת סיבוב ההופעות The Last Battle, אשר הוא האחרון של הלהקה ולאחריו היא צפויה לפרוש סופית מהופעות.

חברי הלהקה הם: אריק אדאמס (סולן הלהקה משנת 1981), ג'ואי דמאיו (בסיסט הלהקה משנת 1981), קארל לוגאן (גיטריסט הלהקה משנת 1994) ומרקוס קסטלני (מתופף הלהקה משנת 2017).
הלהקה, הנודעת בתדמית המוקצנת שלה, משלבת בעטיפות האלבומים ובטקסטים שלה התייחסות לרכיבה על אופנועים כבדים, קרבות, ולא מעט התייחסות למושג שהיא טבעה "מוות למטאל מזוייף", המהווה התייחסות לתתי-הז'אנר המודרנים ופחות מסורתיים של הרוק הכבד.
במהלך השנים שיחררה הלהקה כמה מהשירים המוכרים ביותר של הרוק הכבד – ביניהם Hail and Kill, Kings Of Metal, Warriors Of The World ו Heart Of Steel, הנחשבים לנכסי צאן ברזל והמנונים של אוהביו.
הופעתה הראשונה והאחרונה של הלהקה בישראל עד עתה הייתה בשנת 2014 במסגרת סיבוב ההופעות של אלבומה האחרון, ובה הופיעה בהאנגר 11 מול קהל של 2000 מעריצים נלהבים, כששיא ההופעה היתה בנאום בעברית של בסיסט הלהקה ומנהיגה ג'ואי דמאיו, אשר התקשה בהגיית המילים בעברית וקטע את הנאום לטובת שורה אחת באנגלית:

"אני מקווה שאתם מעריכים את זה כי זה פא**ינג קשה."

מחיר הכרטיס במכירה מוקדמת מוזלת דרך ממשק פייפאל בלבד יעמוד על 379 ש"ח ל 200 הכרטיסים הראשונים – כאשר המחיר יעלה עד ל 419 ש"ח במחיר המלא עד הסולד-אאוט המטאלי"