מהפקת הופעתה של להקת המטאל השבדית Sabaton בישראל נמסר כי נציגים של מגזין המטאל הבריטי הוותיק Metal Hammer יגיעו לסקר את הופעתה של הלהקה בישראל:

"מגזין המטאל הענק Metal Hammer מאנגליה יישלח צוות של שני כתבים וצלמים לישראל על מנת לסקר לכתבת ענק את ההופעה של סבאטון ב 30 לאוגוסט במועדון הרידינג 3 בתל אביב.

המגזין, הנחשב לותיק ולמוביל בעולם בתחום הרוק והמטאל קיים משנות השמונים, צוות הצילום והכתבים מתכוונים לשהות בארץ מספר ימים, לראיין מעריצים על הקשר המיוחד של הלהקה עם ישראל, לסקר את ההופעה, את מפגש המעריצים ערב לפני המופע ולסקר ביקור של סבאטון באחד מבסיסי צה"ל.

כתב המגזין אדם סאגיר מסר ל "מטאליסט" : אנו מתכוונים להגיע לישראל עם צוות מלא לסיקור ההצלחה של סבאטון בישראל והקשר שלהם עם הקהל הישראלי, נבקר עם הלהקה ביפו ובירושלים, במוזיאון הטנקים בלטרון, ובמקומות נוספים, נפגוש חיילים שהם מעריצים של סבאטון ואת הקהל בישראל וכמובן נסקר את המופע.

כזכור, Sabaton תגיע לישראל להופעה אחת, שתתקיים ב 30 לאוגוסט במועדון הרידינג בתל אביב, כל הרוכש כרטיס להופעה יקבל חינם את אלבומה החדש של הלהקה – Carolus Rex, שיצא לאחרונה בחברת התקליטים Nuclear Blast.