מייקל גרייבס סולן אגדת הפאנק MISFITS במופע מיוחד Best Of Misfits בתל אביב !

16/7 גגרין תל אביב

⬅️מאתיים כרטיסים ראשונים במבצע כאן➡️

מי לא מכיר את אגדת הפאנק האמריקאית The Misfits? עם הלוגו האייקוני של הגולגולת/מפלצת שנמכר כיום ברשתות הביגוד הגדולות ועל תיקים, להקת הפאנק האגדית שנחשבת לאחת הנערצות על Metallica (שהקליטו לה קאבר) ועל שורה ארוכה של אמני רוק ומטאל, הלהקה שאפילו גאנס אנד רוזס הקליטו לה קאבר (Attitude), גם Green Day (Hybreed Moments) וגם My Chemical Romance (Astro Zombies) הלהקה שהשפיעה על כמות עצומה של אמנים מכל קצוות המוזיקה האלטרנטיבית, הלהקה שזכתה להצלחת ענק באייטיז עם הסולן הענק גלן דנציג רק כדי לעשות קאמבק מפואר בניינטיז עם הסולן מייקל גרייבס ולהגיע בעזרת ה MTV לכל בית בעולם.
גרייבס, אמריקאי תומך ישראל שמח מאד להגיע להופעה בתל אביב דוקא עכשיו!

מייקל גרייבס (MISFITS) הצטרף לאגדת ה-Horror Punk בשנת 1995 והוציא איתם שני אלבומי מופת "American Psycho" משנת 1997 ו-"Famous Monsters" משנת 1999. גרייבס תרם ללהקה עם שירים מצליחים כגון "Dig Up Her Bones," "American Psycho," "Scream," "Crying on Saturday Night," ועוד.

להקת הMisfits  התחילה את פעילותה בשנת 1977 בהובלת גלן דנציג יחד עם הבסיסט ג'רי אונלי ואחיו הקטן, דויל וולפגנג פון פרנקנשטיין על הגיטרות. ה – Misfits הפכו ללהקה היסטורית וקלאסית בעולם ה-Punk  וכן בעולם המטאל והרוק הכבד. ויצרו להיטים כמו "Die, Die My Darling," "Last Caress," "We Are 138," "Skulls," ועוד.

במשך מעל לעשור ניהלו גלן דנציג  ו-אונלי קרב משפטי על זכויות יוצרים ועל שם הלהקה ,"The Misfits" לבסוף אונלי ניצח במשפט והקים את הלהקה מחדש יחד עם אחיו, המתופף ד"ר צ'אד, וכמובן מייקל גרייבס כסולן. גרייבס מגיע למופע אחד בתל אביב בתאריך ה16.7 וישיר מעל ל-30 שירים מכל שנות פעילות המיספיטס.

אורח: אהרון רגוזה Shredhead