חברת התקליטים הגרמנית Nuclear Blast הודיעה כי היא משיקה משחק פוקר אינטרנטי למטאליסטים:

"למטאליסטים יש מעכשיו מקום חדש לבלות בו, לשחק פוקר ולדפוק את הראש. חברת התקליטים Nuclear Blast, בשילוב עם חברת Kuuluu AG משיקות את משחק הפוקר החינמי. הפוקר של Nuclear Blast הוא לא רק משחק און-ליין, אלא גם משחק קהילתי בו אוהבי מטאל יכולים להתקשר אחד עם השני, להפגין את האהבה שלהם לז'אנר עם האווטרים המטאלים שלהם, ולהאזין לכמה מהאלבומים החדשים שיצאו לאחרונה בחברת התקליטים עם נגן מוזיקה מובנה.

המשחק מאפשר למטאליסטים להתכנס, לפגוש מטאליסטים בראש דומה, להתחרות על פרסים מעולים וליהנות ממבחר מוצרי מטאל. החנות שמותקנת בתוך המשחק מאפשר לשחקנים לעשות שימוש במבחר מוצרים הקשורים ללהקות שישמשו כאווטרים ויראו לשאר המשתמשים מה הם אוהבים.

המשחק גם יאפשר למטאליסטים להתחרות נגד כמה מאלילי המטאל שלהם, גם Scott Ian מ Anthrax וגם Damien Wilson מ Threshold הם שני חברי להקות שאוהבים לשחק פוקר ויפתיעו את המטאליסטים המשחקים בהצטרפות לשולחנות שלהם, המעריצים אפילו יוכלו לזכות במפגש מעריצים מיוחד עם האלילים שלהם.

כמתנת הרשמה למשחק, אנחנו מאפשרים להשתתף בהגרלת רישום חד פעמית בה ניתן לזכות בציור חתום של העטיפה של אלבומה האחרון של להקת Nightwish, וכi בסחורה בשווי 50 יורו מאתר הסחורה הרשמי של Nuclear Blast. כל מי שיירשם למשחק לפני סוף חודש דצמבר יכנס להגרלה."