בראיון שנתן לאחרונה Ozzy Osburne אודות אי צירופו של Bill Ward לאיחוד המדובר של Black Sabbath התייחס זה לנסיבות אחרות מאשר אלו המשפטיות שנודעו עד היום:

"אני מניח שזה בעיקר קשור לעניינים כלכליים, אבל היה לזה עוד צד. כשהוא הגיע היינו חייבים לשאול את עצמנו אם הוא מסוגל לעשות סט של שעה-וחצי או שעתיים, האם הוא יכול להתמודד עם זה?

ההצעה שלי הייתה שנעשה סט ונראה איך הוא מסתדר כי הוא לא היה ממש בכושר ותפקיד המתופף הוא התובעני ביותר בלהקה. הסתכלנו עליו והוא פשוט לא זכר מה הוא אמור לעשות. הוא לא יצא ואמר "אני לא יכול לעשות את זה, אולי אני יבוא אבל יהיה עוד מתופף כגיבוי?", או "אולי אני ינגן בכמה מהשירים", זה יכול היה לעבוד.

אני מבין מה עבר עליו, הגאווה שלו נפגעה ואני מבין את זה, באמת. הוא תמיד יהיה חבר יקר שלי, ואח, אבל הוא לא יכול היה להיות מופתע כשהוא לא קיבל את התפקיד. אתם מכירים את מדבקות הממו הצהובות האלה? הוא פשוט הדביק מיליון כאלה על כל התופים שלו..שאלתי אותו: "מה זה החרא הזה ביל?" והוא אמר "אני פשוט לא זוכר מה אני עושה", שאלתי אותו: "ואיך תדע תזכור עם חצי מיליון פתקים מודבקים לך על כל הסט? על איזה מהם אתה צריך להסתכל", והוא פשוט ענה "אני אדע".

אני לא זה שאחתוך אותו החוצה, אבל אין לנו את הסבלנות להתמודד עם זה."