להקת הפרוג מטאל השבדית Pain Of Salvation הודיעה רשמית כי היא חוזרת לישראל להופעה אחת בלבד, שתתקיים במסגרת פסטיבל הפרוג מטאל של חברת ההפקות Progstage.

ההודעה הרשמית:

"ProgStage הפקות ממשיכים להגשים חלומות: להמשך עונת 2013 שכבר הייתה עמוסת הפתעות והופעות – אנחנו ממשיכים עם שינוי משמעותי בליין אפ שהיה צפוי לפסטיבל של ה-16.3
דשות גדולות לנו עבורכם חברים, מכירות הכרטיסים ל-Nordic Invasion היו חלשות מהצפוי, ולכן החלטנו לדחות כרגע את ההופעות של Pagan's Mind ו-Circus Maximus למועד מאוחר יותר.

אנחנו מבינים שיתכן ואביב המטאל הבינלאומי שמציף את ישראל גרם להרבה מהקהל הפוטנציאלי של להקות אלה לנדוד לקנות כרטיסים להופעות אחרות או פשוט לשבת על הגדר, לבהות מבולבלים בשלל האיוונטים של כל אירועי המטאל החדשים ולהתלבט אם לקנות כרטיסים ולמי בכלל. בשורה התחתונה, אנחנו מספרים לכם שלא ויתרנו עליהם, הם עוד יגיעו לארץ. השאלה רק מתי.

אך כמו שאתם מכירים אותנו כבר, כשאנחנו נאלצים להחליף ליין אפ לפסטיבל, אצלינו תמיד אחרי כל מכה יש לטיפה ובמקרה הזה הרבה יותר מלטיפה 🙂

התעקשתם, התחננתם והפצרתם בנו מאז אוקטובר שנחזיר את אהובתכם לכאן וכמה שיותר מהר, אז אתם לא לבד, גם הם השתוקקו לחזור להופיע כאן ועכשיו כשהתפנה חלון הזדמנויות קפצנו על המציאה ואנחנו מביאים לכם אותם: Pain of Salvation חוזרת אליכם והפעם גדולה מתמיד, רק בשבילכם הקהל הישראלי הם לוקחים פסק זמן מהקלטת האלבום החדש שלהם ויבצעו הופעה מיוחדת רק עבור הקהל הישראלי, Pain האהובה תבצע סט חלומי כפול ארוך ומושקע במיוחד שיכלול סט אקוסטי מלא, ואחריו סט חשמלי מלא ובועט כמו שרק הם יודעים וכל מי שהיה בפסטיבל שלנו בכנרת יעיד על כך שזו הייתה הופעה בלתי נשכחת.

בהתאם למסורת שלנו, את הפסטיבלים הבינלאומיים שלנו תמיד פותחת להקה מקומית, כאן המקום גם להתנצל על שינוי המופע הפותח של הערב, אנחנו מתים על להקת Systema Teleion אל תבינו אותנו לא נכון, הם מדהימים והם עוד ישתתפו בהפקות רבות שלנו מילה שלנו, אבל הסגנון המוסיקלי שלהם מתאים מעט פחות להיות הלהקה הפותחת ל-Pain of Salvation לכן החלטנו שלמופע כזה יותר תתאים להקת Oceanic המדהימים לא פחות שסגנונם יותר קרוב לאופי ההופעה שתבוא אחריהם.

עכשיו לתכל'ס: כרטיסים! אנחנו יוצאים במכירה מוקדמת מוזלת של 100 כרטיסים ***בלבד*** במחיר מוקדמות של 209.99 ₪ שכרגיל ניתן להשיג אך ורק דרך טאב ה-PayPal שלנו (שניתן לרכוש בו גם באשראי כפי ששמתם לב ואין צורך בחשבון PayPal). המחיר המלא יהיה 229.99 ₪. עליכם למהר, מספר הכרטיסים להופעה האקסלוסיבית והחד פעמית הזו קטן בהרבה ממספר המקומות האפשריים שהיו לנו בחוף דוגל בכנרת 🙂 טוסו על זה, אין לנו הרבה זמן!

כל מי שרכש כרטיס כבר ל-Nordic Invasion הוספנו גם שדרוגון למחיר המוקדמות המלא כך שבתוספת 20 ₪ תוכלו לראות גם את Pain of Salvation.

אחרי שהמכירה המוקדמת תיגמר ונעבור למחיר כרטיס מלא, מחיר השדרוג יתעדכן בהתאם ויעלה ל-40 ₪.