חברת ההפקות רייבן מיוזיק הודיעה כי להקת המטאל הבריטית האגדית Paradise Lost תחזור לישראל להופעה אחת – שתתקיים ב 19 לנובמבר במועדון הבארבי בתל אביב.

ההופעה תתקיים במסגרת סיבוב ההופעות לאלבומה החדש והמדובר The Plague Within, ותכלול מלבדו גם את מיטב הקלאסיקות של הלהקה.

מאה כרטיסים ראשונים להופעה ימכרו ב 219 כשלאחר שאלה יאזלו יעלה המחיר למחירו המלא.

פרדייז לוסט היא מהלהקות האהובות ביותר על הקהל הישראלי, הלהקה פותחת את החורף בבארבי בהופעה בישראל עם צאת אלבומה החדש ועטור השבחים The Plague Within.

הלהקה הבריטית שידועה בקשר ההדוק ורב השנים שלה עם ישראל הופיעה לראשונה ב 1993 במועדון הרוקסן וכמו כן בחיפה וירושלים, לאחר צאת אלבומי המופת Gothic ו Shades Of God, בשנת 1994 חזרה הלהקה שגדלה לממדי ענק שוב אל הרוקסן למופע סולד אאוט עם האלבום Icon שהביא אותה למכירות של מיליוני אלבומים בעולם, ב 1996 כשנה לאחר צאת Draconian Times עמוס הלהיטים חזרה הלהקה בשלישית לישראל להופעת סולד אאוט בהאנגר 11 ובשנים 2007 ו 2009 חזרה שוב לישראל להופעות אגדיות במועדון האומן 17 ומועדון הבארבי.

"פרדייז" כמו שהיא נקראת על ידי אלפי מעריציה בישראל מגיעה לכאן בקאמבק אדיר עם אלבום שנחשב על ידי רבים לאלבום השנה לשנת 2015 ומהווה חזרה לסגנון שאיפיין את הלהקה בשנות הזהב שלה ובאלבומים Shades Of God, Icon ו Gothic, גותיק דום מטאל יפייפה ומלא מלודיות כובשות כשבחזית שירתו של הסולן ניק הולמס שחזר לשיר "גראולינג" כמו בימיו הגדולים בניינטיז.