להקת הדת' מטאל ההולנדית האגדית Pestilence תגיע לישראל להופעה אחת שתתקיים ב 18.2.2023 במועדון הגאגרין בתל אביב.

ההופעה תהיה הופעת מיוחדת שמוקדשת לאלבום הקלאסי Testimony Of The Ancients, מאלבומי הדת' המוקדמים הגדולים בתולדות הז'אנר ואלבום אהוב במיוחד על קהל המטאל הישראל בשנות התשעים.

100 הכרטיסים הראשונים להופעה ימכרו במחיר מוזל מיוחד.

ההודעה המלאה:

"רייבן מיוזיק גאים להציג
אגדת הדת` מטאל הטכני במופע 30 שנה לאלבום המופת
Testimony Of The Ancients
– האלבום ינוגן במלואו –
18/2/23 גגארין, קיבוץ גלויות 13 ת"א

ההרכב האגדי מהולנד מגיע לראשונה לישראל למופע המבוסס על כל אלבום המופת Testimony Of The Ancients, האלבום שיצא ב 1991 ב Roadrunner Records נחשב באותה שנה לרב מכר עולמי של החברה יד ביד עם האלבום הראשון של Deicide, ו Cause Of Death של Obituary.
הלהקה ההולנדית שזה היה אלבומה השלישי הביאה לראשונה משהו אחר וכבשה בסערה את עולם המטאל עם האלבום הזה, Pestilence חרטו את המונח Technical Death Metal, דת` מטאל טכני, יחד עם Death של צ`אק שולדינר שהוציאו את Human, ועם Cynic ו Atheist,

מדובר היה בדת` מטאל סופר חכם, מנוגן מאופן מרהיב ומכיל הן יסודות מלודים שעד אז לא היו קיימים בסגנון, והן עומקים טקסטואלים העוסקים יותר בנפש האדם ופילוסופיה, באלבום Testimony Of The Ancients ניגן בס Tony Choy מ Cynic, ממש שנה לפני צאת אלבומם המופתי Focus.

שלושה להיטי ענק יצאו מתוך האלבום, שלושתם הביאו את האלבום למעמד קלאסיקה: Twisted Truth האווירתי, Presence Of The Dead הטכני והסוחף וכמובן שיר הדגל Land Of Tears, השיר זכה גם לקליפ ששודר ללא הפסקה בתכנית המטאל של MTV ה "הדבנגרז בול" לצד קליפים של Slayer, Kreator, Morbid Angel ועוד, Pestilence שהסתובבה בעולם עם כל אלו בזמן אמת זכו להכניס לדפי ההסטוריה של המטאל אלבום שזכה להצלחת על ונחשב לטופ 10 של הדת` מטאל בכל רשימה שמכבדת את עצמה ולאב המייסד של הסגנון הטכני יחד עם Death.

גם בישראל זכו Pestilence ו Testimony Of The Ancients להצלחת ענק, האלבום כיכב משנת צאתו בקהילת המטאל בארץ וזכה בזמן אמת להצלחה זהה לה זכו אלבומים כמו Deicide הראשון, War Master של Bolt Thrower, Blessed Are The Sick של מורביד אנג`ל, Cause Of Death של Obituary ו Human של Death, בקיצור, אלבום שהיה בבית של כל מטאליסט.

אין ספק שמופע כזה שמגיע לראשונה לישראל, הוא פסקול של דור שלם, אין מטאליסט מאז שלא מכיר את האלבום הזה לעומק, ועשורים רבים אח"כ נחשב האלבום כמי שיצר את ה Death Metal הטכני ומוזכר על ידי להקות כמו Gojira/Behemoth/At The Gates וכל הדור שבא אחר כך כקלאסיקה על זמנית.
פרט לאלבום עצמו תנגן הלהקה שירים משאר אלבומיה, Consuming Impulse, Spheres, Malleus Maleficarum, ואף מ Exitivm הנהדר שיצא ב 2021."