להקת ה-Progressive Death Metal הישראלית Prey For Nothing משחררת במיוחד למגזין מטאליסט את הסנונית הראשונה מתוך אלבום מחווה ישראלי ל-Iron Maiden אשר יקרא "Maiden Israel".
הלהקה בחרה בשיר Where Eagles Dare מתוך האלבום הקלאסי Piece Of Mind בתור השיר שלה, לצד מספר אומני מטאל ורוק כבד ישראלים אחרים.
"בחרנו את Where Eagles Dare משתי סיבות עיקריות" מסר יותם דפיילר, סולן הלהקה "לא רצינו ליפול לקלישאה ולהיות אלה שיעשו בפעם המיליון את Run To The Hills או Fear Of The Dark, ועדיין רצינו להישאר עם משהו שהוא יחסית המנוני ולא ללכת ממש לבי-סיידים כמו Judas My Guide, טובים ככל שיהיו.
"הסיבה השנייה היא הנושא של השיר. הוא מבוסס כמובן על הסרט המפורסם של קלינט איסטווד ששמו בישראל היה "הנשרים פשטו עם שחר" על סוכנים אמריקאים אשר מבצעים משימת חילוץ התאבדותית ב"קן הנשרים" – המעוז ההררי של הפיקוד הנאצי במלחמת עולם השנייה. אני חושב שזה השיר הכי מרתק שאפשר לכתוב על נסיעה ברכבל!"

הלהקה ידועה באהבתה לעיבוד שיריהם של אחרים לסגנונם שלהם. בעבר ביצעו Prey For Nothing גרסאות כיסוי לשירים של Alphaville, Metallica, U2, Death ואף שלום חנוך.