להקת ה-Progressive Death Metal הישראלית Prey For Nothing הודיעה שתקיים ב-16.2.17 במועדון הבסקולה בת"א מופע עשור מיוחד. יותם 'דפיילר' אבני, סולן הלהקה, בהודעה רשמית לקוראי מגזין ממטאליסט:

"וובכן, אני לא מאמין שעברו להן 10 שנים. בגדול, עברו קצת יותר. מופע הבכורה שלנו היה בסוף דצמבר 2006, כשחיממנו את Whorecore במועדון התאטרון מול 500 ומשהו אנשים. חתיכת יריית פתיחה.
האמת היא ש-Prey For Nothing מעולם לא הייתה להקה צעירה. אמיר, יפתח ויניב ניגנו ביחד ב-Damnnation כבר איזה 5-6 שנים לפני כן, ואני הייתי ב-Abed חצי עשור גם כן. היה לנו ותק כבר מהרגע הראשון,
אז ידענו שאנחנו הולכים בבטחה להקליט את האלבום הראשון שלנו בדנמרק, רק ארבעה חודשים אחרי הופעת הבכורה שלנו. בלי EPים או דמואים כדי לבדוק את השטח – ישר על כל הקופה. אני שמח לראות שזה היה הימור שהשתלם.
קשה לי להאמין שעברו כבר 10 שנים מאז התקופה הזו. הזמן הזה נעלם כמו כלום. אולי אנחנו כבר בני 30 וקצת במקום 20 וקצת, אבל הרוח אותה הרוח, והמשימה היא אותה המשימה. אם הייתי יכול לשלוח את ההודעה הזו ליותם דפיילר של 2006, ולהראות לו שעד 2016 יהיו ל-Prey For Nothing שלושה אלבומים ורביעי בדרך – הוא היה מוחא כפיים ואומר "תגיד, Testament בסוף כן יוציאו אלבום לפני 2010? האם הוא טוב כמו The Gathering?" אבל לא היה לי את הלב לשבור לו את הלב.
אז לכבוד אותו יותם והחברים שלו ב-2006 אנחנו מביאים אורחים שליוו אותנו מתחילת הדרך ועד היום. חברים שאספנו, חברים שהכרנו, חברים שאנחנו אוהבים עד היום או שונאים ממש וזו הדרך המעניינת שלנו להראות להם את זה.
מי שמכיר אותי יודע שיש לי זיכרון סביר ומעלה לפרטים הקטנים אז אני אזכור את כל מי שלא יגיע. אנחנו מצפים מכולם להראות נוכחות לאחד ממופעי המטאל הכי מרגשים שאנחנו יכולים להרים, לפחות בתחום הרגש ש-Death Metal מלודי ומתקדם יכול לרגש.

נתראה ב-16.2 בבסקולה! שנה טובה לכל הקוראים ולכל המטאליסטים!"