נדמה שהרכב הדת' הזה לא זקוק להקדמה, אבל אלבום רביעי בהחלט מצדיק הקדמה שכזו, אז קבלו:
Prey For Nothing הם הרכב דת' טכני ומלודי שהוקם בשנת 2006 ומאז שחרר שלושה אלבומי אולפן מלאים ושני EPים.
ובימים אלו ממש, עומד ההרכב לשחרר את אלבום המלא הרביעי: "Kivshan".

להלן ההודעה הרשמית מטעם הלהקה:
"אנחנו מתרגשים ממש לפני שחרור האלבום הרביעי שלנו. תהליך יצירת האלבום היה מאמץ משותף של חברי ההרכב הותיקים ומייסדיו לצד חברי ההרכב החדשים. התוצאה שיצר החיבור הזה הוא אלבום מתקדם יותר – התוצאה המתבקשת כאשר אנחנו מתבססים על הסגנון המוכר שלנו ולוקחים אותו אל פסגות היצירתיות חדשות.

הטקסטים של האלבום נכתבו על רקע התקופה הנוכחית, על רקע תהליך התדרדרות החברה הישראלית, תהליך שבו הציבור בישראל מפולג, משוסע וזוכה להתעלמות מופגנת מצד גורמי השלטון במדינה.

בהתחשב בנסיבות הקיימות, זה לא ממש מפתיע ש "כבשן" הפך להיות מעין אלבום מחאה המשלב סיפורים אודות האתוס הישראלי ומבקר את אותו האתוס בעת ובעונה אחת. מאז תקופת התנ"ך ועד לתקופת הציונות – הנסיון לצבוע את המיתולוגיות ההיסטוריות שלנו בצבעים מחמיאים נידון מראש לכשלון. אלו שיקראו את המילים אלו ויבחרו לראות בהן דה-לגיטימציה למדינה שלנו צריכים להבין שתפקידה של מחאה הוא להצביע על הפגמים כדי לתקן אותם, לא כדי לסתור את עצם קיומה של המדינה, חלילה.

האלבום מסתיים בשיר “The Pinnacle”, אפוס המחולק לארבעה פרקים נפרדים המתאר גרסה מעוותת ואפלה במיוחד של "ארבעה בפרדס" – המתאר אגדה אודות ארבעה רבנים הנכנסים ביחד ל"פרדס", כלומר גן-עדן, כשבסופו של דבר רק אחד מהם מצליח לצאת ללא פגע – רבי עקיבא. במקרה הזה ובהתאם לז'אנר, רבי עקיבא שלנו הוא דמות אפלה ומטורפת.
ארבעת חלקי “The Pinnacle”, כמו האלבום כולו, מציגים את פסגת היצירה שלנו, רקחנו ביחד תערובת מושלמת הכוללת את ה.פ לאבקראפט והרמב"ם, את מטאליקה לצד At the gates ואת סיפורי התנ"ך לצד האתוס היהודי המודרני -תערובת שתחשוף את ההווה הרקוב והמפורר בו אנחנו חיים"

רשימת השירים באלבום:
1. Angels of Atheism
2. The Sword Devours
3. Ocean of Tar
4. Each Other's Throats
5. Kivshan
6. The Pinnacle – part 1 (Peshat)
7. The Pinnacle – part 2 (Remez)
8. The Pinnacle – part 3 (Derash)
9. The Pinnacle – part 4 (Sod)