חברת ההפקות Progstage הודיעה כי היא דוחה את תאריך קיומו של פסטיבל המוזיקה Progstage 2013, וכי בשבת הקרובה יופיע בישראל Ron "Bumblefoot" Thal במופע מחווה ללהקתו Guns N' Roses:

"שתי הודעות לקהל שלנו היום:

הראשונה והקצת מבאסת – היא שפסטיבל Progstage נדחה בחודש. כתוצאה מנסיבות לוגיסטיות ועונתיות – לא נוכל כבר לערוך את הפסטיבל בדוגל בסוף השבוע הקרוב.

הצד החיובי יותר של הבשורה הזו הוא שהפסטיבל בהחלט אינו מובטל, בימים הקרובים נוציא הודעה רשמית על המיקום, הליין-אפ העדכני, והמחירים העדכניים.

כתוצאה מתגובות שונות שקיבלנו לגבי הפורמט הנוכחי – החלטנו לעשות כמה שינויים שלדעתנו 99% מהקהל שלנו יהיה מאד מרוצה מהם, גם לגבי הליין-אפ, וגם לגבי המחיר. אז תמתינו איתנו בסבלנות, עניין של כמה ימים והכול יתבהר.

ההודעה השנייה, והמשמחת מבחינתנו, היא בגלל ש Ron "Bumblefoot" Thal גיטריסט להקת Guns N' Roses, לא יוכל להכלל בתאריך ובליין אפ העדכני ויוחלף באמן בין לאומי אחר: החלטנו לקיים במוצ"ש הקרובה במועדון הרידינג ערב הארד רוק מטורף שיכלול את Bumblefoot במופע מחווה ל Guns N' Roses, כמי שמנגן ושר חלק מהשירים האלה עם הלהקה באופן קבוע.

הוא יופיע כשהוא מלווה בגיטריסט העל המקומי וחבר להקת Orphaned Land – יוסי סאסי, שניהם יופיעו כשהם מלווים בהרכב הסולו של סאסי, אחד מההרכבים המוזיקלים הכי טובים שיש לנו בארץ.

מעבר לזה יופיעו כמה מהרכבי ההארד רוק הישראלים הטובים ביותר שיש, ואנחנו מתמחים את ההופעה במחיר מצחיק של 99.9 ₪ בלבד לכרטיס, שזה פחות או יותר כיסוי עלויות וזהו, תמורת זה תקבלו ערב של הארד רוק לפנים עם כמה מהשירים הגדולים של Guns בביצוע שני גיטריסטים ונגנים ענקיים, והופעות של להקות שלא נראו עד היום על בימה אחת.
אז יאללה, מקווים לראות אתכם בשבת בערב, ולהפתיע אתכם לטובה עם ההודעה לגבי הפסטיבל העדכני והמשופר."