חברת ההפקות Progstage הודיעה על הפקת פרוג מטאל בין לאומית נוספת, בהמשך לפסטיבל Winter Fest המתקיים ב 8 לפברואר במועדון הרידינג בתל אביב עם הלהקות Leprous, Soen, Wolverine ו Reign Of The Architect.

ע"פ החברה, ב 16 למרץ יגיעו לישראל הלהקות Pagan's Mind, שכזכור דחתה את השתתפותה ב Winter Fest עקב אשפוזו של בסיסט הלהקה, ולצידה להקת הפרוג מטאל הנוורבגית Circus Maximus.

כמו כן תופיע באירוע להקת הפרוג מטאל הישראלית Systema Telion שתבצע את אלבומה "יעל וסיסרא".

חברת ההפקות מאפשרת לרכוש כרטיסים במחיר סביר להופעת שתי הלהקות, וכן חבילה מוזלת לשני האירועים במשולב.

להלן ההודעה המלאה:

"כאשר סטיינאר, הבסיסט האדיר של Pagan's Mind , אושפז, והופעת הלהקה בוטלה – הבטחנו לכם שנחזיר אותם בהזדמנות הראשונה.
והנה, פחות משלושה שבועות אחרי התקרית המצערת אנחנו גאים להכריז על חזרתה של הלהקה האדירה ללו"ז!!!
אגדת הפרוג-מטאל הנורווגית תכבוש את הבמה ב- 16 למרץ (מוצ"ש) ברידינג 3, תל אביב.

חדשות טובות? הן הולכות להפוך לטובות בהרבה – החבר'ה לא מגיעים לבד!
בהתאם למסורת שאנו משתדלים להשריש, אנחנו לא מסתפקים במפלצת נורדית אחת, ומצרפים אליה את אחד הכוחות העולים בעולם המוזיקה המתקדמת:
לאחר כיכובם כמופע הראשי ב- ProgPower Europe של השנה החולפת, וטורים לצד Symphony X ו-Dream Theater, אין מאושרים מאיתנו להציג את Circus Maximus!
עם סגנון שנע מהארד רוק ועד לפרוג חורך גבות, החבורה הצעירה אך מנוסה הזאת מביאה איתה כמות כישרון שמצריכה חיזוקים לבמה שלנו.
כמובן שהפקה שלנו לא יכולה להתקיים בלי עידוד לסצנה המקומית, ולפיכך את הערב תיפתח להקה שכבר מזמן מגיעה לה במה בסדר גודל כזה –
Systema Teleion המעולים עם יצירת המופת שלהם "יעל וסיסרא".

בהפרש של חמישה שבועות, אוהדינו וחובבי המוזיקה בארץ יזכו לחוות חמש מהלהקות הבינלאומיות המובילות בתחום, ובסך הכל שבע להקות מקצועיות ומדהימות!

להזכירכם, ב-8 לפברואר אנו מקיימים מיני-פסטיבל מדהים ברידינג, עם הלהקות Leprous, Soen, Wolverine ו-RotA.

וזה לא הסוף, כחלק מהמגמה שלנו להפחית מחירים ולהגביר את כמות ההופעות, אנו מציעים כרטיס משולב לשתי ההופעות במחיר שעד היום ניתן היה רק לחלום עליו:
במבצע השקה ליוזמה שבעתיד תכלול מנויים שנתיים וכרטיסים מרובי הופעות, אנו מכריזים על מכירה מוגבלת בזמן של כרטיס משולב לשתי ההופעות ב- 349 ש"ח בלבד!

את הכרטיס המשולב ניתן לרכוש אך ורק דרכינו בטאב הכרטיסים שלנו בפייסבוק שבו ניתן לקנות דרך חשבון PayPal וגם באשראי (הסבר רכישה באשראי דרך PayPal מצורף בפרטי האיוונט), מי שרכש כרטיס כבר לאירוע שב-8 לפברואר יכול לרכוש שדרוג לכרטיס משולב, רק תצטרכו לשמור אצלכם הוכחת קניית כרטיס של האירוע הראשון להראות בקופה כשתגיעו לאירוע הבא.

בנוסף לכרטיס המשולב יימכרו כרטיסים במכירה מוקדמת ומוגבלת ב-189 ש"ח, ולאחריה המחיר יעלה ל-219 ש"ח.
כמובן שעדיין נותרו כמה מאות כרטיסים להופעה הקרובה, וכמו כן חבילות VIP שכוללות כניסה מוקדמת, כוס בירה או משקה קל ראשון+כרטיס+אלבום חתום+חולצה.

הבטחנו מהפכה? קיבלתם מהפכה! וזה רק קצה הקרחון…"