חברת ההפקות Progstage פרסמה סיכום שנתי של ההפקות שערכה ב 2013, ומנהל החברה פטריק לוסינסקי נתן למגזין מטאליסט סיכום אישי קצר משלו לגבי השנה שחלפה:

"אז מה היה לנו השנה?

קצת לפני שסוגרים את 2013 עם ההופעה של Destruction, עשינו רשימה של כל להקות החו"ל שהבאנו השנה לישראל – הרשימה נעצרה ב 11:

Leprous
Wolverine
Stream Of Passion
Pain Of Salvation
Dave Lombardo
Gojira
Morse/Portnoy
The Agonist
Bumblefoot
TYR
Korpiklaani

אני לא אחד שמאמין בלנוח, למרות שאני מתפעל גם אולפן הקלטות וחזרות, אני מהאנשים שכל הזמן חייבים להיות עסוקים.
השנה בין השאר הרחבנו את הפעילות שלנו – אנחנו מייצגים להקות בתחום של הפצה סלולרית בארץ ובקרוב גם בעולם, אנחנו גובים עבורן תמלוגים על השמעות פומביות בנוסף למה שהם גובים עבור עצמם מאקו"ם, ואנחנו דואגים לכל הלהקות הישראליות שהצטרפו ויצטרפו אלינו.

אנחנו מנסים לשלב להקה ישראלית בכל הפקות החו"ל שלנו, לא כי זה נותן משהו להפקה – למרות שזה בהחלט כן, אבל הסיבה היא שחשוב לנו לתמוך בסצנה המקומית, יש לנו פה להקות מעולות וחשוב שגם אותן יכירו בקהל המקומי וגם להופעות שלהן שלא קשורות להופעות מחו"ל – יקנו אנשים כרטיסים.

היו לנו בעיקר הפקות מצליחות עד מעולות השנה, עם אחת או שתיים שצפו ולא מעבר לזה, אבל עדיין אנחנו שמחים שעשינו כל אחת ואחת מהן. נתקלו בהרבה מוזיקאים חביבים, וכמה מנהלי להקות פחות חביבים, ובעיקר ראינו ושמענו הרכבים מעולים בהופעות שנזכור לתמיד.

ב 10 השנים האחרונות העלויות של קיום הופעות עלו פי 2, לצערנו – יוקר המחיה לא דילג גם על תחום ההופעות, הכול יקר יותר – מכרטיסי טיסה, עד מלונות, שכר אמן, מזון לאמנים, והעלויות שלנו מתייקרות במקביל.
תוסיפו לזה את העובדה שאנחנו מאמינים במוצר איכותי – להקות טובות ולא זולות, תנאים טובים ללהקות כדי שיופיעו כשהן מרוצות ושמחות להיות שם, וכשאנחנו יכולים אנחנו עושים הופעות של יותר מלהקה אחת – פשוט כדי לתת את המקסימום לקהל.

למרות זאת אנחנו מנסים לשמור את מחירי הכרטיסים זולים ככל האפשר, מה שאולי לא מותיר אותנו עם יותר מיד רווח בסופו של דבר – אבל זה מאפשר לנו להמשיך ועדיין לספק הופעות הכי טובות שאפשר.

עוד חודש וקצת יש את ההופעה של Destruction, אחת מארבע הגדולות של ז'אנר ה Thrash הגרמני, וזה רק חלק מהקונספט שלנו – לדאוג לכל תתי הז'אנרים במטאל וגם לאוהבי הפרוג רוק הקלאסי – כמו שתגלו עם כמה הפתעות שיש לנו ל 2014.

אני רוצה להודות לכל מי שתומך בנו, מפרגן, מפרסם ומקדם, וכמובן – קונה את הכרטיסים ומגיע להופעות שלנו. אם 2013 הייתה עמוסה ב 11 להקות מעולות מחו"ל ועוד הרבה מהארץ – צפו ל 2014 מוצלחת אפילו יותר.

שלכם, פטריק"