להקת המטאל הגרמנית Rammstein הודיעה כי היא בשלבי הסיום של אלבומה החדש – הצפוי להיות הראשון של הלהקה מזה עשור (האלבום Liebe Ist Fur Aslle Da יצא ב 2009).

האלבום, שצפוי לצאת באביב הקרוב, עובר בימים אלו מיקס בארה"ב ע"י המפיק Rich Costey שעבד בעבר בין השאר עם להקות כגון Muse ו Rage Against The Machine.

גיטריסט הלהקה Richard kruspe סיפר לאחרונה בראיון: "כשחשבתי בהתחלה על לעשות אלבום חדש, אמרתי לעצמי מייד שזה לא יקרה, שאני לא הולך לעבור שוב את הסבל הזה, זה היה לפני 4 שנים. מאז מה שעשינו היה פשוט לשבת ביחד ולהתחיל לחשוב על 3 עד 4 שירים, ככה לא היה לחץ, מה שהיה חשוב לי. כשהתחלנו לעשות חזרות ולנגן פתאום הבנו שיש שם משהו טוב, שדברים השתנו, פתאום הייתה איזו תחושת כבוד הדדית שתמיד הייתה חסרה לי, הכימיה הייתה טובה וזה הזכיר לי את התקופה שבה התחלנו. ואז התחלתי לחשוב על לעשות אלבום חדש, חשבתי על זה שתמיד כשאנשים מדברים על הלהקה הם מדברים על האפקטים, על האש, על ההופעה, ופחות על המוזיקה כבר, וזה שיעמם אותי. החלטתי שנעשה אלבום חדש, והוא חייב להיות מוזיקלי מספיק כדי לבלוט מעל שאר האלבומים שלנו, זו הייתה המטרה שלי פה."