בהודעה שפרסם Randy Blythe לפני יומיים בחשבון האינסטגרם שלו, עדכון זה כי שרף לעצמו את אבר המין. להלן ההודעה בהרחבה:

"הזהרה, הפוסט הבא הוא בעל טבע גרפי אישי ומכיל סיפור של יסורי. אני לא יודע למה אני מעלה את זה, כנראה אני עדיין מסטול מכאבים.

יש רגעים של כאב פיזי עז בחיים שלנו שלעולם, לעולם לא נשכח, והלילה היה אחד כזה אצלי.
השמש שקעה וזה היה ערב יפה כשנסעתי לי בדרך מהמכולת, עדיין במכנסי הגלישה שלי ושותה כוס טרייה של קפה שחור רותח. הקשבתי למוזיקת פסנתר רגועה ועשיתי פניה ימיני כשעשיתי את הטעות הטרגית של להניח את הכוס החמה בין שתי רגלי החשופות, כשסובבתי את הטנדר, מזמזם לעצמי את המוזיקה הרגועה, הרגשתי כאב עז ופתאומי באזור המפשעה. המכסה של הכוס השתחרר, וקפה רותח ובוער כיסה לי את … אבר המין. איבדתי שליטה במשאית, עפתי לנתיב הנגדי מול מכונית שנסעה מולי ובקושי נמנעתי מתאונה כשהצלחתי לעצור בחניון סמוך כדי לעשות קצת סדר בזוועה שביצעתי בעצמי. הרגשתי שאני עומד להקיא במשך כמה דקות, ואז הצלחתי לשלוט בעצמי מספיק כדי להגיע הביתה כשאני יודע מה צריך לעשות – אני צריך לשים אותו בקרח.

אני לא מדבר בדרך כלל על אבר המין שלי, אין לו שם חיבה או משהו, אבל אם היה זמן שבו הוא נזקק למילות עידוד – זה עכשיו. אמרתי לו אותן תוך כדי שאני מסיע אותנו הביתה בכאב רב, זה היה משהו בסגנון: "או אלוהים, אחי, אלוהים, זה כאב כמו בן זו*ה, אלוהים, תחזיק מעמד, אנחנו נגיע, אל תוותר, אלוהים, אחי, תחזיק מעמד אחי." אני מניח שנראיתי כמו מטורף. כשהגעתי הביתה הוא נכנס לכוס מי קרח לכמה זמן. הוא יתאושש, יש תקווה. ועכשיו תצחקו עלי, כמו כל מי שסיפרתי לו את זה, כולל אשתי. היום הזה נגמר, לילה טוב."