להקת הפאוור מטאל האיטלקית Rhapsody הודיעה כי תגיע לישראל להופעה אחת במסגרת סיבוב הפרידה הרשמי של הלהקה – בו יקחו חלק 3 מחברי ההרכב המקורי – הסולן Fabio Lione, הגיטריסט Lucca Turili והמתופף Alex Holzwarth.

לפני כחצי שנה הייתה אמורה להגיע לארץ Rhapsody Of Fire, הלהקה שהתפצלה מההרכב המקורי ב 2011 – כשליונה והולסוורת' עזבו את הלהקה ועקב כך בוטלה ההופעה.

ההודעה הרשמית:

"כל דבר טוב בסוף נגמר.

הפעם זו ראפסודי. מלהקות המטאל המלודי הגדולות והחשובות בכל הזמנים.
מאז הקמתה ב 1995 הוציאה הלהקה כמה מהאלבומים הכי חשובים של הז'אנר, שעומדים בשורה אחת לצד אלבומים של להקת כמו בליינד גארדיאן והלוויין בין השאר.
השילוב של מטאל נאו קלאסי מהיר עם מוזיקה קלאסית הוביל ליצירות מופת כגון Emerald Sword, Dawn Of Victory, Unholy Warcry ועשרות אחרות.

הלהקה ידעה עליות ומורדות, והשבר הגדול קרה ב 2011 כשהסולן פאביו ליונה והמתופף אלכס הולסוורת' נפרדו מהגיטריסט ומקים הלהקה לוקה טורילי – וההרכב התפצל לשניים.

בשנה שעברה חל עוד פיצול בלהקה – כשליונה והולסוורת' עוזבים את ההרכב שהקימו עם קלידן הלהקה אלכס סטארופולי – יומים לפני שהלהקה הייתה אמורה להגיע להופעת סולד-אאוט בישראל.

הבשורה הגדולה הגיעה לפני מספר חודשים: שלושת חברי ההרכב המקורי ליונה, הולסוורת' וטורילי מתאחדים בפעם האחרונה – ל Rhapsody Farewell Tour, החוגג 20 שנה ללהקה בפעם האחרונה לפני שחברי ההרכב מתפצלים שוב – כל אחד לדרכו החדשה.

במסגרת סיבוב ההופעות – שיכלול מספר מצומצם של הופעות בדרום אמריקה ובאירופה – יבצע ההרכב בשלמותו את אלבום המופת של הלהקה – Symphony Of Enchanted Lands, ומספר נבחר של השירים הגדולים ביותר של הלהקה.

אנחנו גאים להיות חלק מסיבוב ההופעות ההיסטורי הזה, והלהקה תגיע לישראל להופעה אחת בלבד שתתקיים ב 27 ליולי 2017 במועדון הבסקולה בתל אביב.

להופעה ימכרו 500 כרטיסים רגילים בעמידה בלבד, ו 50 כרטיסי VIP בישיבה ביציע מוגבה.

100 הראשונים בלבד ימכרו במחיר של 219 שקל, כשלאחר מכן יעלה מחירם ל 259 לכרטיס, ואילו 50 כרטיסי ה VIP ימכרו במחיר קבוע של 299 ש"ח עד שיאזלו.

המכירה מתחילה עכשיו: ותסגר ברגע שנגיע לסולד-אאוט."