להקת המטאל היוונית האגדית Rotting Christ הודיעה כי תחזור לישראל להופעה – שתתקיים ב 12 לדצמבר השנה במועדון הגאגרין בתל-אביב.
להופעה, שתחמם להקת Tomorrow's Rain הישראלית – ימכרו 100 הכרטיסים הראשונים במחיר מוזל.

ההודעה הרשמית:

"לא צריך להציג את הלהקה האהובה מיוון, הלהקה שיחד עם Paradise Lost ביקרה בישראל יותר מכל אמן בינלאומי אחר, זהו ביקורה ה 7 של הלהקה בישראל מאז 1993 והראשון משנת 2018, והוא מגיע לאחר 4 שנים של געגוע הדדי.
סיפור האהבה של Rotting Christ עם הקהל הישראלי החל ב 1993 עת הוציאה את האלבום הקלאסי Thy Mighty Contract והופיעה ב"קולנוע אלנבי" (אולם הופעות שהיה קיים מסוף האייטיז בו הופיעו בין היתר פורטיס סחרוף, מינימל קומפקט ועוד) יחד עם Salem במופע שנחשב לאבן דרך במטאל הישראלי, כ 5 שנים מאוחר יותר הגיעה הלהקה למועדון הבארבי עם האלבום Dead Poem והיתה המופע הבינלאומי הראשון אי פעם שעלה על בימת המועדון (1998), כ 900 איש גדשו את המקום והמופע הוכתר ע"י המועדון בעיתונות כמופע המצליח ביותר לאותה שנה.
שנת 2000 הביאה שוב את הלהקה לישראל למועדון הבארבי לעוד מופע מצליח.

לקח עשור ובשנת 2010 חזרה הלהקה האהובה אל הבארבי עם האלבום המצליח Theogonia, בשנת 2014 הופיעה הלהקה "ראש בראש" במועדון הרידינג יחד עם Moonsorrow מפינלנד כשהיא נישאת על גלי ההצלחה של האלבום הנפלא Kata Ton Daimona Eaytoy.
ב 2018 הופיעה Rotting Christ במופע סולד אאוט בתאטרון תמונע.

הופעותיה של Rotting Christ בהנהגת הסולן הכריזמטי Sakis Tolis מוערכות מאד בקהל המטאל עקב היותן מושקעות, ארוכות, ומכילות שירים רבים מכל התקופות בלי להשאיר אף אחד בקהל מאוכזב, Rotting Christ שמופיעה מזה שנים מעל 150 הופעות בשנה, ידועה כלהקת הופעות מעולה ומרשימה.

מופע פותח: Tomorrows Rain
זהו המופע האחרון של הלהקה במסגרת הופעות האלבום Hollow, לאחר המופע תצא הלהקה לחופש של חצי שנה מהופעות בו תסיים את אלבומה השני הצפוי לצאת בקיץ 2023, במופע ינוגן גם חומר חדש.
כידוע שיתפה הלהקה פעולה עם סולן Rotting Christ בשיר In The Corner Of A Dead End Street מתוך האלבום."