להקת המטאל הישראלית הוותיקה Salem חתמה בימים אלו חוזה בינלאומי חדש עם חברת התקליטים Pulverised Records, בה הוצאו אלבומים של להקות כגון Whiplash, Guillotine, Séance וכמו כן אלבום הבכורה של Amon Amarth אשר התגלו ע"י הלייבל. Pulverised תוציא את אלבומה החדש של Salem שיקרא Playing God ויכלול 12 שירים, כולל גרסא לשיר "Exodus" של בוב מארלי.

בהצהרה שמסרה הלהקה נמסר: "Pulverised Records תוציא את אלבומה החדש של הלהקה שיקרא Playing God במהלך 2010, האלבום שהוא אלבומה השביעי של Salem, מציג את Salem של 2010 – כבדה, בועטת, ואגרסיבית מתמיד. האלבום נכתב והוקלט בשנה האחרונה בתל אביב, חברת Pulverised הציעה לנו חוזה שמגיע מהאמונה שלה בחומר שלנו ומההכרות רבת השנים עם הלהקה – היא מאד רצתה לצרף אותנו לרשימת הלהקות המתרחבת… והציעה דיל שאי אפשר לסרב לו." Salem עובדת בימים אלו על מיקסים סופיים לאלבום וכמו כן על עיצוב העטיפה.

גם מצד Pulverised Records נרשמה התלהבות ונמסרה ההצהרה הבאה של Calvin, מנהל הלייבל: "באופן אישי, הייתי מעריץ של Salem מזה לא מעט שנים וזה בהחלט חלום שמתגשם בשבילי, לעבוד יד ביד עם אחת הלהקות הכי אהובות עלי. החבר'ה ב-Salem מקדישים את עצמם למוזיקה, והם יסודיים ומקצוענים בכל אספקט. אנחנו נרגשים מאד לראות איזה גבולות חדשים Salem תפרוץ באלבום החדש!"