להקת ה Thrash המיתולוגית Slayer שיחררה אמש במפתיע שיר חדש בשם Implode, הראשון מתוך אלבום אולפן חדש אשר היא תקליט במהלך השנה וצפויה לשחרר בתחילת 2015.

במקביל, הודיעה הלהקה כי אלבומה החדש, שיוקלט לראשונה ע"י המפיק האמריקאי Terry Date (מפיק להקות כגון Pantera ו Prong), הוא הראשון לצאת בחברת תקליטים בבעלות הלהקה, זאת לאחר 28 שנות עבודה משותפת עם חברת American Recordings של Rick Rubin, שגם הפיק את מרבית אלבומיה של הלהקה.

סולן הלהקה Tom Araya מספר: "Rick היה חלק עצום בקריירה שלנו, עשינו איתו כמה אלבומי ענק, אבל היום הוא יום חדש. לחברות תקליטים כבר אין את החלק שהיה להן בעבר, ואנחנו אוהבים את הרעיון של להתקדם לבד, להתחבר ישירות עם המעריצים. ניוקליר בלסט ממש נלהבים מהרעיון של לקחת את האתגר הזה איתנו."

מנכ"ל חברת Nuclear Blast מרקוס סטייגר מספר: "הייתי מורד בגיל הנעורים כשיצא Show No Mercy, והזדהיתי עם האלבום הזה. הוא היה הדבר הכי אגרסיבי וקיצוני שהיה אז. הם היו והם עדיין הלהקה הברוטאלית ביותר בעולם. אני לא יכול להביא עד כמה אני גאה שנוכל לעבוד איתם ושהם מצטרפים למשפחת Nuclear Blast, אנחנו מוכנים לאלבום הבא ואני בטוח שהוא ירשם בהיסטוריית המטאל!"