לאחר שפורסם כי Gary Holt, גיטריסט להקת Exodus ימשיך להחליף את Jeff Hanneman ב Slayer במהלך סיבוב ההופעות של Slayer בקיץ הקרוב, ולכן יעדר מהופעותיה של להקת האם שלו, פרסמה Exodus את חזרתו להרכב של הגיטריסט הוותיק Rick Hunolt כמחליף ל Holt בסיבוב ההופעות האירופאי הקרוב.

Hunolt, שהצטרף להרכב הט'ראש האגדי ב 1983 וניגן בכל אלבומי הלהקה בין השנים 1985 ו 2005. Hunolt פוטר מהלהקה ב 2005, ככל הנראה עקב התמכרותו לאלכוהול, והוחלף על ידי Lee Altus מלהקת Heathen.

Hunolt מגיב: "אני נרגש, אני לחוץ, אני בטירוף! כל הרגשות האלה קשורים ביחד! עברו שנים והתאמנתי חזק בזמן הזה, אני כבר לא יכול לחכות! אני הולך לקרוע את זה!"

Slayer פרסמה לאחרונה הודעה רשמית שהבהירה עד כמה גרוע היה מצבו של Jeff Hanneman לאחר שננשך לפני כשנה ע"י עכביש ארסי בידו:

"כמו שאתם יודעים, Jeff ננשך על ידי עכביש לפני יותר משנה, אבל מה שרובכם לא יודע הוא שלמשך כמה ימים אחרי שהוא נלקח למיון, דברים היו חמורים מאד. היו דיבורים על כך שיאלצו לכרות לו את היד, ולא היינו בטוחים אם הוא בכלל יצליח לשרוד את זה. הוא היה בתרדמת מכוונת למשך מספר ימים ועבר כמה ניתוחים להסרת הרקמות המתות והגוססות מהיד שלו, כך שתבינו שהוא היה במצב ממש, ממש גרוע. עברה כמעט שנה מאז שהוא יצא מבית החולים, ומאז הוא נאלץ ללמוד ללכת שוב, הוא עבר כמה השתלות עור כואבות, והוא עבר שיקום ותרגילים כדי להחזיר את הכוח ליד שלו. הכי טוב, הוא חזר קצת לנגן גיטרה. כולנו התרגשנו כשהוא עלה להופיע איתנו בשיר הסיום של ההופעה של ה Big Four לפני שנה, אבל מאז נתנו לו את כל הזמן והתמיכה שהוא צריך בשיקום כדי שיוכל לחזור ללהקה בכושר מלא ויוכל להופיע איתנו כמה שירצה. בשעה ש Jeff כותב קצת וגם הגיע לכמה חזרות בתקופה האחרונה, הוא החליט שהוא צריך יותר זמן לשיקום ולמרות שכולנו רוצים שיחזור, אנחנו תומכים בהחלטתו. אני מודים ל Gary Holt על המשך השרות בלהקה, הוא יעשה איתנו את ההופעות עד ש Jeff יחלים ויהיה מוכן לחזור. כמה זמן זה יקח? התשובה הנכונה והכנה ביותר היא "כמה שזה יקח". אנחנו גם רוצים לעדכן אתכם שאנחנו ממשיכים לכתוב את האלבום הבא של Slayer, הקלטנו כבר מה שירים, ונגמור את האלבום כשנסיים את סיבוב ההופעות מאוחר יותר השנה. Gary יצטרף אלינו לסיבוב באירופה, ונראה את כולכם בפסטיבל Mayhem בקיץ הזה."