בעדכון מפתיע שפרסם לפני מספר דקות Dave Lombardo מ Slayer – נראה כי המתופף האגדי שוב מחוץ ללהקה:

"אני רוצה להתנצל בפני כל המעריצים שלנו באוסטרליה שרכשו כרטיסים לסיבוב ההופעות הקרוב וציפו לראות אותי במקום הקבוע שלי על התופים.
כדי שתדעו את האמת, החל מה 14 לחודש קיבלתי הודעה שאני לא אתופף עם הלהקה באוסטרליה, אני עצוב, והאמת שגם נדהם מהסיטואציה.

בשנה שעברה גיליתי ש 90% מההכנסות של הלהקה מהופעות מנוכות כהוצאות, כולל השכר המקצועי המשולם להנהלה, מה שעולה ללהקה מיליוני דולרים ומשאיר פחות מ 10% כדי לחלק בין ארבעתנו. לדעתי זו לא הדרך שבה העסק של הלהקה צריך לעבוד, ניסיתי לתקן את זה על ידי עדכון חברי הלהקה שלי, ו Tom שכר רואי חשבון כדי לבדוק מה קרה, אבל חסמו אותי מלקבל מידע מפורט ואת המסמכים הקשורים.

ביליתי את חג המולד והשנה החדשה בהבנה שהופעתי בכל העולם ב 2012, ולא קיבלתי על זה כסף – מלבד מקדמה קטנה, ואף לא קיבלתי שום דיווח חשבונאי על כל הדם והיזע של השנה שעברה. מעבר לזה, נמסר לי שלא ישלמו לי עד שאחתום על חוזה ארוך טווח שלא נותן לי שום וודאות לגבי על איזה בסיס ההנהלה תנכה את העמלות שלה, והוא גם לא מאפשר לי גישה לתקציבים או דוחות. הוא גם אסר עלי לעשות ראיונות או לשחר הצהרות שקשורות בלהקה – בעצם מדובר בצו לסתימת פיות.

ביום שני שעבר נפגשתי עם Kerry ו Tom כדי לעשות חזרות לאוסטרליה וכדי להציע מודל עסקי שונה שהרגשתי שיהיה הדרך הטובה ביותר עבור Slayer להגן על עצמה כדי שנוכל לעשות את מה שאנחנו עושים טוב כל כך..לנגן למעריצים. Kerry הבהיר שהוא לא רוצה לעשות שינויים, ואם ארצה להתווכח הוא ימצא מתופף אחר.
ביום חמישי הגעתי לחזרה ב 13:00 כמו שקבענו, אבל Kerry לא הגיע. במקום זה, ב 18:24 קיבלתי אי-מייל מעורכי הדין שבו נכתב שמחליפים אותי בסיבוב ההופעות האוסטרלי.

אני מקווה שנוכל לפתור את העניינים שלנו, אבל שוב – אני רוצה להתנצל בפני המעריצים באוסטרליה ששילמו כסף וציפו לראות את 3 חברי ההרכב המקוריים. אני מקווה לראות אתכם שוב בעתיד."

הצהרה של שאר חברי הלהקה לא התפרסמה עד רגע זה.