להקת הדת' מטאל האמריקאית האגדית Suffocation אישרה היום כי תגיע להופעה אחת בלבד בישראל, שתתקיים ב 24 ליולי במועדון הגאגרין בתל אביב.

להופעה ימכרו כ 250 כרטיסים בלבד, כאשר 100 הראשונים ימכרו במחיר מוזל.

את ההופעה תחמם להקת Shredhead הישראלית.

הידיעה המלאה:

"מכונת ה Death Metal מארה"ב Suffocation מגיעה לראשונה להופעה אחת בישראל שתתקיים ב 24/7 במועדון הגגארין בתל אביב (המופע מוגבל ל 250 כרטיס בלבד).
הלהקה פרצה ב 1991 עם אלבום הבכורה הקלאסי Effig
y Of The Forgotten שיצא ב Roadrunner Records וסימנה עצמה מייד בטופ של ה Death Metal האמריקאי יחד עם Deicide, Obituary, Cannibal Corpse, Death ו Morbid Angel, האלבום הציב רף חדש בברוטליות ויש הטוענים שהמציא תת ז`אנר שלא היה קיים לפני בצורה כזו, סגנונה הטכני של הלהקה, הברייקים והקטעים המאתגרים הקנו לה מייד מעמד של להקת קאלט שהתגבר עם צאת האלבום השני Breeding The Spawn מ 1993.

לאחר 9 שנות דממה חזרה הלהקה עם לייבל חדש (Relapse) ועם האלבום המצויין Souls To Deny שהחזיר אותה בבת אחת לתודעה, אלבום שנושא את שם הלהקה יצא שנתיים מאוחר יותר ב 2006 וב 2009 הוציאה הלהקה את Blood Oath שזכה להצלחה גדולה וגרר השוואות רבות ל Blessed Are The Sick הקלאסי של Morbid Angel.
האלבום Pinnacle Of Bedlam שיצא ב 2013 היה שוב חזרה למקורות הטכניים של הלהקה והיה מעין חזרה לקו של שלושת אלבומי הבכורה אך בסאונד והגשה שמאפיינים את הלהקה בזמנים האלו, האלבום זכה להצלחה ענקית כאחד האלבומים הטובים ביותר של הלהקה.

בשנה שעברה הוציאה הלהקה את Of The Dark Light ובעקבותיו היא מגיעה סוף סוף לישראל להופעה הכוללת סט ליסט מכל האלבומים."