גיטריסט ההארד רוק האגדי Ted Nugent פרסם ביום ראשון האחרון הודעה בה הוא הביע תמיכה ביוזמה של איש התקשורת האמריקאי השמרני Glen Beck, שקרא פומבית לאמריקאים להתייצב לצד ישראל, וכנגד הממשל האמריקאי הנוכחי שהוא תופס כ "אנטי-ישראלי".

Nugent אמר את הדברים הבאים: "…משפחתי, החברים שלי, וחברי הטוב Glen Beck הם אנשים אמיצים. אנשים שמנהיגים את החזית, אנשים אמיצים שעומדים יחדיו – לפעמים עם הגב לקיר, ומאמצים את מילותיו של מרטין לותר קינג: "אנחנו חייבים להקים חומות של אומץ כדי להדוף את שיטפון הפחד." Glenn אסף למעלה מ 300 אלף פטריוטים אמריקאים בוושינגטון הבירה בשנה שעברה, וכעת הוא קורא לכל האנשים בעלי רצון טוב ואמונה לפגוש אותו בישראל השנה. זה מה שנקרא להוביל את החזית, זה אומץ, זה דורש גבורה, עכשיו יותר מתמיד. הישראלים הם גם אנשים אמיצים, אולי האנשים האמיצים ביותר בעולם. כשהגב שלהם לים, הם עומדים באומץ. משפחת Nugent עומדת לצידם, ואני עומד עם האנשים מכל הדתות, המוצאים והאמונות הפוליטיות, שבאומץ עומדים כנגד אלימות ותומכים בשלום. שאלוהים יברכם ואת Glenn Beck."

Beck עצמו הואשם בעבר ע"י גורמים יהודים בארה"ב כי הוא תומך בגזענות ואף באנטישמיות, וזכה לביקורת רבה עקב ההערצה שלו לסופרת האמריקאית Elizabeth Dilling, סופרת אמריקאית שכתבה מספר ספרים אנטי קומוניסטים בעלי מסרים אנטישמים שבחייה המאוחרים יותר פרסמה דעות אנטישמיות מוצהרות.