פסטיבל המטאל הקיצוני, ה-Tel Aviv Deathfestחוזר בפעם השנייה, ויתקיים במועדון הסבליים ב 24 לפברואר. להקת Viscera Trail, אשר מפיקה את הפסטיבל, פרסמה את ההודעה הבאה: "הדת' פסט חוזר, והפעם הפסטיבל מביא לנו השנה 2 להקות דת' מטאל מובחרות מחו"ל: Benighted (צרפת) – הלהקה הענקית מגיעה להופעה ראשונה בארץ אצלנו בדת'פסט הישראלי לאחר שכיכבה על במות Summer Breeze, Hellfest ועוד, הלהקה תיתן מופע באורך מלא ומבטיחה לכם דת' מטאל נותן בראש שיזכיר לנו למה אנחנו בכלל כאן!
Carnal Decay (שוויץ) – להקת הברוטאל המתאפיינת בגיטריסטית ISA, הספיקה לכבוש את כל אירופה וחזרה לא מכבר מטור אמריקאי עם להקת MALIGNANCY, מגיעה לשבור את הסבליים ולתת את מנת הדת' מטאל שלהם הישר מהאלפים לקהל הישראלי האסלי והשובר. בנוסף, 4 ממיטב הלהקות הותיקות והמובילות בישראל:
Viscera Trail – הברוטאלית הישראלית העומדת לפני הקלטות אלבום חדש וטור כלל עולמי! מגיעה לעשות מה שהיא עושה הכי טוב, ולתת מעצמה 666% אחוז של דת' גריינד אכזרי שובר וטכני מלווה בשואו תיאטרלי מהמטורפים בעולם המטאל. בנוסף הלהקה תארח את סולן להקת ערפל הגרמני Helge Stang
Solitary – ה In Flames הישראלים חוזרים להביא לנו דת' מטאל מלודי אמיתי טהור אחרי שנים של שתיקה! הלהקה חוזרת בגדול עם סט שלם במיוחד לכבוד הדת'פסט והולכת להחזיר את כולנו לאותו ז'אנר מלודי ומביא בראש ששכחנו.
Deface – אחת הלהקות הוותיקות והמקוריות שיצאו מארץ ישראל, חוזרת עם הרכב חדש ומוסיקה שעומדת בין Roots של Sepultura ודת' מטאל אירופאי כבד. הלהקה תארח בהופעתה את תומר הזנפרץ (Viscera Trail) כסולן.
Insight – לשעבר להקת Amalek, חוזרת אף היא אל הבמות עם סט חדש של דת' מטאל טכני משובח ובועט שכל כך חסר לנו בארץ כבר שנים. הלהקה מבטיחה הופעה מפוצצת שתפתח את הפסטיבל המטורף הזה.

הדת'פסט הישראלי נועד לתת מקום לאותה סצינת הדת' מטאל הקיצוני לכל רבדיו, ולשמש כדת'פסט הישראלי הרשמי הראשון וליישר קו עם דת'פסטים אחרים בעולם כולו. קל לראות שהד'תפסט לא נועד למטרות רווח, כאשר הוא מביא לכם את מיטב להקות הדת' מטאל מהנישה היותר מחתרתית שזקוקה כל כך לדחיפה בארצנו הקטנטונת, במחירים נמוכים במיוחד. כאשר החזון שלנו הוא להביא ובגדול את הסצינה הכל כך משגשגת הזאת מרחבי העולם, אשר גם להקת Viscera Trail נמנית עליה, אל תוך התודעה של סצינת המטאל הישראלית. אנחנו משקיעים המון ורק מאהבה כדי להביא לכם את האירוע הזה שהולך ללוות אותנו כל שנה, ואנו מעריכים את כל התמיכה של כולם. אחרי הכול זה פשוט כיף!" מחיר כרטיס במוקדמות לכל התענוג הזה הוא 70 שקלים בלבד עד ה24 בינואר 2011, בהמשך יוצאו כרטיסים במכירה מתקדמת של 90 שקלים עד האירוע. את הכרטיסים ניתן לרכוש במטאל שופ, UFO, אצל כל אחד מהיחצנים המופיעים בפליאר ובאירוע בפייסבוק ולרכישה אונליין בקישור הבא: https://www.tixwise.co.il/he/2402