להקת הפוסט-גרנג' הקנדית Three Days Grace הודיעה כי תגיע לישראל להופעה אחת שתתקיים ב 15.10 בהיכל הטוטו בחולון:

"גאים להודיע: Three Days Grace מגיעים לראשונה לישראל!

ההרכב המצליח שמכר מיליוני עותקים מאלבומיו ברחבי העולם ואחראי בין היתר ללהיטים כמו Never Too Late ו- Animal I Have Become תגיע להיכל טוטו בחולון להופעה אחת שתתקיים ב- 15.10.22.
מכירת הכרטיסים תתחיל ביום רביעי הקרוב בשעה 12:00 ובמסגרתה ימכרו כ 500 כרטיסים מוזלים בלבד – כשלאחר שיאזלו, יעלה המחיר למחיר המלא.
להקת הפוסט גראנג'/רוק Three Days Grace היא אחת הלהקות הקנדיות המצליחות בכל הזמנים, ואלבומיה מכרו למעלה מ 10 מיליון עותקים בעולם מאז הקמתה ב 1997. ללהקה מעריצים רבים בישראל, שאף ניסו לפני מספר שנים להביא אותם לארץ. השבוע הכריזה הלהקה על הטור האירופי שלה שלה, ובו לצד מופעים בגרמניה, פולין, בלגיה ואיטליה גם מופע ראשון אי פעם בישראל.

אלבום הבכורה של הלהקה – שיצא ב 2003, היה להצלחה הדרגתית, כשלאחר פתיחה צנועה הגיע לאחר שנים למכירות של למעלה ממליון עותקים. את הפריצה הגדולה עשתה הלהקה עם אלבומה השני – One-X שיצא ב 2006, והגיע למעמד של אלבום פלטינה-משולש בארה"ב ובקנדה עם מכירות של למעלה מ 3 מיליון עותקים. האלבום כלל את להיטי הענק Never Too Late, Animal I Have Become ו- Pain.
ב 2009 הוציאה הלהקה אלבום פלטינה נוסף – Life Starts Now, שכלל את הסינגלים המצליחים Break ו-The good life. מאז הוציא ההרכב אלבומים נוספים, ובחודש מאי הקרוב צפוי לצאת אלבום חדש שביעי במספר, שהסינגל הראשון שלו שיצא בנובמבר האחרון – So Called Life, כבש את המקום הראשון במצעד שירי הרוק של הבילבורד, וגם מככב בעשירייה הראשונה במצעד הרוק הבינלאומי של ישראל של רדיו זה רוק למעלה מחודשיים.

בהופעתה בהיכל טוטו חולון צפויה הלהקה לבצע את מיטב שיריה מכל הזמנים.

תכינו את האוזניים, זה עומד להיות רועש!"