להקת המטאל השבדית הוותיקה Timat הודיעה כי תחזור להופעה אחת בישראל שתתקיים ב 1 לאפריל במועדון הגאגרין – וזאת 27 שנה לאחר הופעתה ההיסטורית בשנת 1993 במועדון הרוקאסן בת"א.

הלהקה תגיע לסט קלאסיקות מיוחד במסגרתו יבוצעו שירים מהאלבום Wildhoney ו Clouds, ו 100 הכרטיסים הראשונים לה בלבד ימכרו במחיר מוזל מיוחד.

את המופע תחמם להקת Tomorrow's Rain הישראלית שתוציא בערב ההופעה את אלבום הבכורה המדובר שלה בו משתתפים אמנים מהלהקות My Dying Bride, Paradise Lost, Moonspell, Septic Flesh, Swallow The Sun, Rotting Christ, Orphaned Land ו Draconian.

ההודעה הרשמית:

"רשמנו המון קומוניקטים על מופעים ב 25 השנה האחרונות אבל את הקומוניקט הזה רועדת לנו היד להקליד, 15 שנה אנחנו עובדים על להביא את האגדה הזו לישראל ולא מוותרים והנה עכשיו ב 1 לאפריל זו לא מתיחה – זה קורה סוף סוף.

האגדה משבדיה TIAMAT, הלהקה שמחברת עולמות וקהלים, הלהקה שהופיעה בישראל ב 1993 במועדון הרוקסן בתל אביב כשלהקת החימום היתה Orphaned Land, הלהקה שהוציאה אלבום הופעה שנקרא Live In Israel, הלהקה שפרצה עם אלבום ה Doom/Death המושלם The Astral Sleep (השני שלהם מ 1991), הלהקה שמייצגת את החיבור בין המטאל, הגותי, הגל החדש, ה Doom/Death, הלהקה שהוציאה אלבומי מופת כמו Skeleton Skeletron (1999) ו A Deeper Kind Of Slumber (1997) אבל – בעיקר ומעל לכל….:

הלהקה שהוציאה את צמד האלבומים המושלמים Clouds (1993) ו Wildhoney (1995) ומגיעה לנגן אותם בישראל על הבמה במופע מיוחד"