אם יש משהו שלא חשבתי שלא יהיה בעיה בראיונות שאעשה למטאליסט, זה להשתדל לא לצחוק. אבל כשהבנתי שאני הולך לראיין את לקסי מ Steel Panther, היה לי ברור שהריאיון הזה יהיה שונה. לא ידעתי איך, אבל בטוח שונה.

למאטליסט של היום, אולי יהיה קשה להבין אולי להקה כמו Steel Panther . אבל למי שחווה את המטאל של שנות ה 80, הלהקה הזאת היא איפשהו בין זריקת נוסטלגיה לסטנד אפ קורע.
Steel Panther היא מופע, פארודיה, קומדיה שהולכת עד הסוף ולא לוקחת שבויים. היא לוקחת את כל האלמנטים של להקות ה Hair Metal של התקופה ומקצינה אותם עד גיחוך. ואת זה הם עושים עם קריצה וחיוך. נוסיף לזה שהם באמת נגנים אדירים ויש לנו מופע אדיר.

אז קבלו את לקסי פוקס (שידוע גם בשם טרוויס היילי. אבל כיוון שהוא לא יצא מהדמות לשנייה, נלך עם לקסי), בראיון שקרוב לוודאי שרובו מושתת על אירועים דמיוניים. לעולם לא נדע:

היי לקסי, מה שלומך?

מעולה, תודה.

אז לטובת כל מי שחי במערה, ספר להם על Steel Panther

Steel Panther היא על לחגוג. על להחזיר את שנות השמונים עם המוזיקה והסגנון של התקופה. כי שנות השמונים היו הימים הכי טובים למסיבות. הלהקות ידעו להשתולל ולחגוג כל הזמן עם הבחורות הסמים הבגדים והמוזיקה, וזה היה פשוט כיף גדול. ואת זה אנחנו מחזירים לאופנה.

אם מדברים על הבנות, יש לכם כמות מרשימות של בחורות בקליפים שמצטלמות מאוד בחופשיות. איך אתה משיגים אותן?

הן פשוט באות. הן שומעות שאנחנו הולכים לחגוג והן מגיעות לבד. אנחנו בסך הכל מספקים את המסיבה סמים ואלכוהול והם פשוט באות לחגוג אתנו.

אתם מוציאים עכשיו DVD של הופעה אקוסטית. פעם ראשונה שאתם הולכים על אנפלאגד. מה פתאום השינוי?

פשוט רצינו לעשות משהו שונה הפעם לפני שאנחנו מתחילים לעבוד על תקליט חדש. וזה היה כיף לעשות את זה. זה גם נעשה בגאראז' של אימא שלי שהיה מגניב. היא גם רק רוצה לחגוג כל הזמן אז היא רצתה שנעשה את זה שם. ויש לה מקום שנעשה חזרות ונחגוג אז למה לא? לא תמיד נעים לי להיות אצל אימא שלי, אבל היא רצתה לחגוג והציעה את המקום, אז עשינו את זה שם.

סצ'ל רמז שאולי הוא האבא החדש שלך.

אני מאוד מקווה שלא אבל מי יודע.

אם מדברים על תקליט חדש, יש תכניות בזמן הקרוב?

למעשה, שבוע הבא מתחילות החזרות לאלבום חדש וזה אולי האלבום האחרון שלנו. כי אנחנו כבר מזדקנים ולא נצליח להמשיך לחגוג ככה עוד הרבה זמן. סצ'ל עלול למות ממנת יתר בכל רגע. אז באמת שאי אפשר לדעת אם נצליח להמשיך עוד הרבה זמן.

האלבום ימשיך את הסגנון הרגיל שלכם או שיש כיוון חדש?

אותו סגנון בדיוק. הבי מטאל עם מלא בחורות מסביב סמים ומסיבות. זה מה שאנחנו יודעים לעשות וזה מי שאנחנו. זה גם מה שהמעריצים שלנו מצפים מאתנו וזה בדיוק מה שהם יקבלו. הבי מטאל לפנים עם מלא שיער ובגדים צמודים.

אתם ידועים בזה שהליריקה שלכם מדברת על נושאים שנויים במחלוקת, זה מסבך אתכם בצרות?

אנחנו כותבים על דברים שאנחנו מבינים בהם ושקורים לנו. בין אם זה מין קבוצתי או אורגיה עם זקנות, דברים אמתיים אתה יודע. ואלה דברים שאנשים בדרך כלל לא מדברים עליהם אבל כולם מבינים אותם. אז בסך הכל זה מתקבל יפה כי אלה נושאים שנוגעים בכולם אבל הם לא יכולים לדבר עליהם. אז יש להם אותנו שמדברים על זה בחופשיות.

אתם הלהקה היחידה שממש הצליחה להחזיר את שנות השמונים לאופנה. מה מבליט אתכם מלהקות אחרות שמנגנות מטאל סטייל שנות השמונים, אבל לא מצליחות לשחזר את ההצלחה של להקות העבר?

מה ששונה בנו זה הסגנון חיים וסגנון הלבוש. הלבוש עם הספנדקס השיער הארוך והאיפור, החגיגות עם הבנות, לא להשתמש בקונדום, הסמים. כל האורך חיים שאנחנו הולכים אתו עד הסוף. אנחנו מושקעים בזה, לא רק המוזיקה. ואנשים מתחברים לזה. הם מתגעגעים למסיבה של שנות ה 80 עם השיער והטייצים הסמים והבחורות.

אם מדברים על סגנון, אתה מלך הסגנון של הלהקה.

תודה רבה ששמת לב. אני משקיע בזה הרבה. מנסה להישאר רזה עם הרבה קוקאין, זריקות בוטוקס לפנים בשביל להישאר צעיר ויפה. מטפח את השיער.

אתה גם מייעץ לשאר החברים על סגנון?

לא. לכל אחד יש את הסטייליסט שלו.

איזה מלהקות שנות השמונים הם השפעה הכי גדולה עליכם?

בשבילי אלה להקות כמו Danger danger, Quiet Riot, White Snake Cinderella. להקות שלבשו ספנדקס צמוד עם הרבה שיער ואיפור. אני הכי אוהב את אלה עם הסטייל הכי גדול.

אז בשבילך זה סטייל לפני מוזיקה?

ברור. קודם כל סטייל. הכי חשוב.

עם כל הבחורות והמסיבות, מישהו מכם מצליח להישאר בזוגיות או שהוא נשוי?

(הפעם היחידה בראיון שלקסי פורץ בצחוק) לא לא לא. להתחתן? זו תהיה טעות גדולה. אני בכלל חושב שיפטרו את מי שיתחתן. פעם אחת קרה שאחד מאתנו יצא הרבה זמן עם בחורה, כמעט 10 ימים. וזה היה מבאס לכולם. הוא היה מבואס היא הייתה מבואסת אנחנו היינו מבואסים. טוב שזה נגמר. אז לא, אנחנו ממש לא בנויים לנישואים.

אחת הנציגות הבולטות של שנות ה 80 Guns and Roses הולכת להתאחד, מה אתה חושב על זה?

אנחנו כולנו ממש מתרגשים לקראת האיחוד שלהם. זה יהיה גדול וזו תהיה חגיגה ענקית.
הם מהחלוצים של התקופה ולהקה גדולה ואנחנו בטוח נהיה שם לראות אותם.

שורה ראשונה?

לא שורה ראשונה. כי מישהו עלול לגעת לי בשיער וזה לא מתאים. תא VIP יתאים יותר.

Steel Panther מזכירה לי את Spinal Tap האגדיים. אתה חושב שאתם תירשו אותם בתור האגדה של תקופתנו?

אני לא יודע. לספיינל טאפ היה את הסרט שעשה אותם גדולים מאוד והיה מאחוריהם מנגנון קידום גדול מאוד. אבל בעיקר הסרט הביא אותם לסטטוס הזה. אז קשה לי לראות את זה קורה. אולי גם אנחנו נעשה סרט יום אחד.

זה בטוח יהיה להיט. אני הייתי הולך לראות אותו על בטוח.

תודה רבה. מי יודע, אולי נעשה אחד בסוף.

לסיום תרצה להגיד משהו למעריצים מישראל?

אנחנו מתים לבוא לישראל. יש לכם כלכך הרבה בחורות יפות שם שזה יהיה מדהים לחגוג איתן. אבל בינתיים אתם מוזמנים לבוא לחגוג אתנו. אז אם אתה באזור תבוא ותביא אתך כמה מהישראליות היפות האלה שלכם.

מבטיח להביא לפחות אחת בכל יד.
Steel Panther – Gloryhole
Steel Panther – Pussywhipped