עשרים וארבע שנים לאחר שהוציאו את אחד האלבומים המשפיעים במטאל של האייטיז, חברי Terrorizer חוזרים בהרכב חצי מקורי ובפעם השלישית על מנת לבצע לכם מעשים מגונים באוזניים בעזרתם של שלושה כלי נגינה וסולן נוהם אחד, תוך שהם שוברים, הורסים, מועכים ומרסקים כל מה שנקרא בדרכם הארורה המובילה אל האפוקליפסה. והאפוקליפסה, חברים, מגיעה בצורה של עדרי זומבים. עם ליין-אפ שכולל את Pete "Commando" Sandoval ו- David Vincent מ- Morbid Angel כחברים המייסדים, יחד עם Anthony Rezhawk איתו הקליטו את אלבומם הקודם מ-2006 והגיטריסטיט המיסתורית Kat Culture, אתם יכולים להיות בטוחים שהזומבים שבנידון לא לוקחים שבויים. 13 קטעים אכזריים, עמוסים ומהירים באופן פסיכוטי, אשר נעים על הסקאלה שבין גריינדקור מסורתי לשאר הז'אנרים של המטאל הקיצוני לדורותיו.

בעוד שאלבום הבכורה שלהם "World Downfall" לא זכה בזמנו להכרה לה הוא ראוי (בעיקר עקב פעילותה הקצרה של הלהקה), במהלך השנים הוא נודע כאחד מאבני היסוד של ז'אנר ה-Grindcore,לא מעט בזכות אלבומים חשובים אחרים שיצרו חברי ההרכב בלהקותיהם השונות- סנדובאל ו-וינסנט עם "Altars of Madness" שהוקלט כמעט במקביל ו- Jesse Pintado הגיטריסט עם "Harmony Corruption" של Napalm death, חלוצת גריינדקור אגדית כשלעצמה. דווקא העובדה שחברי הלהקה זכו להצלחה רבה עם להקות הבית שלהן יצרה תחושה של החמצה לאחר אותו מפגש מופתי וחד-פעמי בשנת 1989 שסייע רבות להוליד ז'אנר חדש ומלהיב, והביא איתו ציפיות רבות לקראת האיחוד. אותו איחוד הגיע רק 18 שנה לאחר-מכן, ב-2006, והיה רחוק מלענות על הציפיות של שניים וחצי דורות של גריינד-קוריסטים קנאים ומלאי חרדה: מלבד העובדה שPintado נפטר מכשל בכבד חמישה ימים לאחר שחרורו הרשמי של האלבום, מה שהרס לחלוטין את התכניות לקדם אותו, האלבום נפל היכן שתמיד נופלים הרכבים אגדיים מעין זה- תהום של ציפיות ארוכות טווח.

בעיניהם של המעריצים שליוו את ההרכב מאז אותו אלבום, נתפס אלבומם השני של טרורייזר "Darker days ahead" מ-2006 כלא-נאמן למקורות, בהיותו נוטה לכיוון הדת' מטאל על חשבון אתו "גריינדקור" טהור ומבוסס-Pאנק אותו סייע ההרכב ליצור שני עשורים לפני כן. וכאילו על מנת לסכם ולאזן בין השלושה שהוקלטו עד כה, ניתן לומר ש "Hordes of Zombies" הוא בדיוק נקודת האמצע בין השלושה: מצד אחד מבוסס על טהרת הגריינדקור עם מקצבי די-בלאסט ובלאסט-ביט בלתי פוסקים, גיטרות מהירות מאוד וחסרות מלודיה (נרשם סולו אחד קצרצר ברצועה הסוגרת) ודקלומי טקסטים אפוקליפטיים בנהמות ומצד שני נגינה, ארגון והפקה הדוקה, מלאה באקפטים ובקומפרסורים מבית היוצר של המאסטר-מיקסר והמולטי-אינסטרומנטליסט Dan Swano, אחד מממעצבי הסאונד הבולטים של עולם המטאל הקיצוני והדת' מטאל בפרט בעשור האחרון.

בעודו חסר את החדשנות וההתלהבות של "World downfall"או את הניסויים בסאונד של "Darker days ahead", מה שמשאיר אותו קצת באמצע וקצת חד-גוני, "Hordes"לא זקוק להרבה על מנת להיות יצירה מטאלית מרשימה לכל הדעות. החל משיר הנושא הממשיל את הציוויליזציה האנושית לעדר זומבים אלימים וחסרי מנוח, דרך "Flesh to dust" שנשמע ברובו כמו גרסא כבדה של Slayer ועד Forward to annihilation"" הקורץ יותר לכיוון הדת' המסורתי, האלבום השלישי של הוותיקים מספק קצת יותר מחצי שעה של אגרסיה טהורה ודורסנית, כזאת שלא משאירה הרבה מקום לתהיות, כזאת שלא תאפשר לכל אחד לצלוח אותה בנשימה אחת.