טל: מה שאני כל כך אוהב ב-Volbeat, זה בעיקר שהם מעוררים אצלי געגוע לפשטות, לתום ולשירים שמחים. כמעט בכל שיר שלהם (מהאלבום הראשון ועד הנוכחי), אני מרגיש שאני נוסע עם מכונית אמריקאית וינטאג' ענקית עם גג נפתח, בכביש בלתי נגמר, כשלידי אהובת ליבי, ומאחור ישובות שאר 3 אהובות ליבי – ואנחנו נוסעים אל החופש כמו בשיר Cape Of Our Hero . השיער מתבדר ברוח ואנו שרים עם Volbeat בגרון ניחר.

מתן: לא נותר לי אלא להסכים עם פרידמן בכל מילה. החברים מדנמרק יצרו לעצמם סגנון ומתכון מצוין לז'אנר ייחודי. המרכיבים להלן: הרבה אלביס, תמצית פול אנקה, ג'וני קאש, כף גדושה של ג'יימס הטפילד, שנות ה-50/60, מלא דיסטורשן, כלי נגינה מגניבים והנה יצרתם לעצמכם מנת Volbeat. האלבום החדש Outlaw Gentlemen & Shady Ladies הוא לא אבן דרך בקריירה של ההרכב, ואפילו לא אלבום מופתי מהסוג שראוי להיכנס להיכל כל שהוא. הוא פשוט, כיפי ומהיר. באלבום הסטודיו ה-5 של ההרכב, הם ממשיכים באותה הדרך, המעולה יש לומר. עם אורחים כמו King Diamond ו – Sarah Blackwood (מלהקת Walk Of The Earth), עם כלי פריטה ייחודיים כגון בנג'ו ונבל, עם נגינה מצוינת של ההרכב, כתיבה מעולה ושירה מלאת אנרגיה, Volbeat ממשיכה על דרך המלך. מי שמאזין להרכב לראשונה, ודאי מדמיין בוקרים אמריקאים מהמאה הקודמת שמצאו כלי נגינה במזבלה של העיירה המקומית, גנבו אותם מתחת לאפו של השריף והחלו לנגן בערבי פולק במסבאה המקומית, בזמן קטטה המונית ויריות ברקע. קשה להאמין שמדובר בחבורה צעירה ועטורת קעקועים מדנמרק הקרה.

האלבום נפתח ב Into קצר – ומיד אחריו מגיע Pearl Hart הקצבי שמכניס במהירות לאווירת ה – Volbeat המוכרת. הגיטרות ממשיכות לצרוח בשירים קליטים כגון Dead But Rising, הסינגל המעולה Cape Of Our Hero, וכמובן Lola Montez הממכר. באמצע האלבום מחכה לו קאבר מצוין ל-My Body (Young The Giant) בביצוע מדויק. אלבום קיץ שמתאים לטיולים, נסיעות ארוכות, או סתם בסתלבט לשיפור מצב הרוח והאנרגיות. לא מומלץ להאזנה בליל חורף קר או בזמן אבל.

טל: השירה של Michael Poulsen מאוד דומיננטית ומאופיינת בהשפעות ג'וני קאש, הרמוניות פופ מהפיפטיז ובעיקר ג'יימס הטפילד. זה אולי הדבר המאופיין בהרבה מקרים, שג'יימס הטפילד עצמו בא רק לסיים משפטים עם ה- "יאאא ההההאאאאה "הידוע שלו ..ואילו Michael מאריך במילים, ובסיומות בעיקר.

מתן: Poulsen וחבריו הדנים חזרו עם אלבום קצבי, מלא בשמחה, Rock & Roll פשוט, ואנרגיות בלתי נגמרות. לא רק האלבום, אלא הדיסקוגרפיה כולה נשמעת כאילו יושבת על משבצת להקת קאברים וסגידה לסגנון של פעם.

טל: השיר Lola Montez שנשמע כמעין שילוב בין פול אנקה לבין הפאנק, שמראה את הכוח של הלהקה הזו – שמח, פשוט וזהו. בלי יותר מידי התחכמויות. לאלבום החדש Volbeat צירפה גיטריסט חדש ומצוין בשם Rob Caggiano (שניגן בעבר ב- Anthrax) שאת להטוטי נגינתו ראיתי ב- Download Festival לפני מספר שבועות. ראיתי להקה מאוד מיומנת וחיננית עם סולן מלא כריזמה וקהל שמאוד אוהב אותם. כיום, Volbeat כבר מופיעה בכל פסטיבל נחשב, וחורשת את העולם על הבמה המרכזית. אולם בפסטיבל Download נראה היה שהם קצת מתנצלים ומנסים למשוך את הקהל ע"י נגינת קאברים, דבר שאין בו צורך, מכיוון שיש להם מספיק חומרים מקוריים ומצוינים משלהם.

מתן: למי שטרם שמע את ההרכב עד רגע זה, מומלץ בחום לחרוש על הדיסקוגרפיה – ולצפות בDVD שיצא לאחרונה בהופעה מעולה, עם שלל אורחים ונגנים מעולים. טל ומתן: אז צאו ל- Road Trip ברחבי ישראל, תיהנו מהפקקים, תמרחו קרם הגנה ושימו פול ווליום Volbeat."